TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

SC Optik Pigtail ve Adaptör Kit

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Termination Network
SC Optik Pigtail ve Adaptör Kits  - Furukawa Termination Network Broadband Systems

SC Optik Pigtail ve Adaptör Kit

12 ayrı ayrı renkli fibere, 12 adet SC konnektörüne ve 12 adet SC adaptörüne sahip olan fiber optik Pigtail kitidir. SC Optik Pigtail ve Adaptör kiti, Furukawa Broadband sistemlerinde -Termination Netowork- sonlandırma ağları için kullanılabilir.


SC Optik Pigtail ve Adaptör Kit Detayları



Uzunluk  1.5 m
Anma çapı  0.9 mm
Derinlik  49 mm
Renk  TELCORDIA Standardı
Fiber tipi  Single-mode LWP G.652.D





Yeni Ürünler

 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
KDV hariç fiyat:460,60TL
KDV dahil fiyat:543,51TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:40,92TL
KDV dahil fiyat:48,29TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön