TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

SC Optik Adaptör Kit

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Termination Network
SC Optik Adaptör Kits  - Furukawa Termination Network Broadband Systems

SC Optik Adaptör Kit

Termination Network/ sonlandırma ağlarında könnektörlü elyaflarla kullanılabilen, Single-Fiber pratik SC/PC ve SC/APC optik adaptör kitidir. Furukawa Broadband'tan SC Optik Adaptör Kiti, Singlemode ve Multimod için kullanılabilir ve konnektör takıldığında kolayca açılan koruyucu kapağa sahiptir.


SC Optik Adaptör Kit Detayları



Özellikler
Fiber adedi 02 fiber (Dublex adaptörler için 1 parça veya tekli fiber adaptörler için 2 adet)
06 fiber (Dublex adaptörler için 3 parça veya tekli fiber adaptörler için 6 adet)
12 fiber (1 parça, sadece MPO adaptörleri için)
72 fibers (6 parça, sadece MPO adaptörleri için)
Adaptör  Fiber tipi  Cilalama tipi  Renk
SC SM PC  Mavi
APC  Yeşil
MM  PC  Bej
Cilalama tipi  Aded Mode
PC 02 Fiber Multimode (MM)
Single-mode (SM)
06 Fiber Multimode (MM)
Single-mode (SM)
APC 02 Fiber Single-mode (SM)
04 Fiber
06 Fiber
08 Fiber





Yeni Ürünler

 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
KDV hariç fiyat:460,60TL
KDV dahil fiyat:543,51TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:40,92TL
KDV dahil fiyat:48,29TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön