TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Mini LT Düz Bırak Kablo

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Access Network
Mini LT Düz Bırak Kablo  - Furukawa Access Network Broadband Systems

Mini LT Düz Bırak Kablo

Kolay erişilebilen esnek olabilmek için, Mini LT Flat Drop Cable, jel dolgulu tampon tüplerde 2 ila 24 optik fibere sahiptir. Öte yandan, Furukawa Broadband Mini LT Düz Bırak Kablosu her iki tarafında bir paralel fiberglas çubukludur ve polietilen dış kılıfa sahiptir; bu yüzden ezilmeye çok dayanıklıdır.


furukawa-broadband cable section Mini LT Düz Bırak Kablo

Mini LT Düz Bırak Kablosunun Detayları



Fiber tipi  Single-mode (9/125)  G.657 (BLI)
Fiber adedi  1
Mukavemet malzemesi  Aramid iplikler
Yanabilirlik derecesi  LSZH
Renk  Siyah
Kablo boyutu (mm)  Nominal ağırlık
(kg/km)
Maksimum uzunluk
(Installation sag 1%)
(m)
Montaj sırasında maksimum yük (N) Minimum bükülme yarıçapı (mm)
Montaj sırasında  Montaj sonrasında
4.6 23 80 1000 100 50





DosyaBilgi
SAMM-Tech-MPO-Catalogue [PDF, 3.56 MB]

Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:500,28TL
KDV dahil fiyat:590,33TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
-27%
KDV hariç fiyat:10.864,74TL
KDV dahil fiyat:12.820,39TL
Liste Fiyatı:17.571,80TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:23.503,08TL
KDV dahil fiyat:27.733,63TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:210,97TL
KDV dahil fiyat:248,94TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:55,96TL
KDV dahil fiyat:66,03TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön