TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

PFV Gömülebilir Dielektrik Fiber Optik Kablo

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Distribution Network
PFV Buried Dielectric Fiber Optic Cable - CFOA-X-DER-G (PFV) - Furukawa Distribution Network Broadband Systems

PFV Buried Dielectric Fiber Optic Cable
CFOA-X-DER-G (PFV)

With Polyfluorene-Vinylene PFV protection layer, CFOA-X-DER-G (PFV) buried loose tube fiber optic cable is resistant to moisture, insects, UV light and weather. CFOA-X-DER-G (PFV) dielectric fiber optic cable can be buried directly underground, has 144 fiber capacity and it is used for distributions networks in Furukawa Broadband systems.


PFV Buried Dielectric Fiber Optic Cable CFOA-X-DER-G (PFV)  Layers



PFV Buried Dielectric Fiber Optic Cable Details



Dahili Özellikler
Fiber tipi  Single-mode (9/125)  G.652D
Çekirdek tipi  Jel (G)
Termitlere karşı direnç  Polyamid (Naylon)
Kemirgenlere karşı korunma  Fiberglas iplikler (PFV)
Dış ceket  Siyah polietilen
Fiber adedi Birim başına fiber adedi Nominal dış çap (mm)  Nominal ağırlık (kg/km)
TS  TS
6 - 36  6 14.6 14.6 14.6 190 190 190
48 - 60 12 16.2 16.2 16.2 235 235 235
72 16.2 16.2 16.2 235 235 235
96 18 18 18 290 290 290
144 22 22 22 410 410 410
Maximum installation load (N) Sıkıştırma Yükü (N/10cm) Minimum bükme yarıçapı (mm)
Montaj Sırasında Montaj sonrası
2700 4400 20 x Dış Kablo Çapı 10 x Dış Kablo Çapı





Yeni Ürünler

Sabit Kuvvet Yayları
Sabit Kuvvet Yayları
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:48,54TL
KDV dahil fiyat:57,28TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön