Filtreler

samm market link 1

MiniCord Optik Koparma Kablo

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Central Office
MiniCord Optik Koparma Kablosu - Furukawa Central Office Broadband Systems

MiniCord Optik Koparma Kablosu

MiniCord Riser-Rated Kablosu, bir veya birden fazla MiniCord birimi içerir. Her bir birim, 2-12 tamponlu ve kaplanmış optik fiberli, iç renk kodlu bir tüpdür. Furukawa MiniCord (Breakout) Koparma Kablosu, 72 lif kapasitesine, kolaylıkla çıkarılabilir kılıfa sahiptir. MiniCord Riser-Rated Optik Koparma Kablosu, Furukawa Broadband Central Office (Geniş Bant Merkezi Ofis) çözümlerinde sağlam ve güvenilir kapalı fiber optik kablolama için önerilir.


MiniCord Optik Koparma Kablosu Section Layers

MiniCord Optik Koparma Kablosunun Detayları



Dahili Özellikler
Fiber adedi 2 4 6 8 12 18 24 36 48 72
Kablo çapı (mm) 5 5.4 6.1 7.1 7.6 14.5 16.7 18.7 19.8 24.9
Kablo ağırlığı (kg/km) 16.6 21.75 28.7 42.2 44.6 137 260 221 293 462
Maksimum Çekme Derecesi(N) 667 667 890 1334 1779 2224 2224 2224 2669 2669
Sıcaklık (°C) Montaj -0 °C - 50 °C
Çalışma -20 °C - 70 °C
Depolama -40 °C - 70 °C
Performans
TIA / EIA 455, IEC 60794, UL 1666, OFN FT4 ve Telcordia 409'un ilgili gereksinimleri uyarınca test edilmiştir.
Maksimum Kablo Zayıflatma Single-Mode Fibers (dB/km) 1310 nm 1385 nm 1550 nm
AllWave FLEX ZWP Single-Mode Fiber 0.5 0.5 0.5
AllWave FLEX+ ZWP Single-Mode Fiber 0.4 0.4 0.3
TrueWave® RSLWP Single-Mode Fiber N/A N/A 0.5
Multimode Fibers (dB/km) 850 nm 1300 nm
62.5 Multimode Fiber 3.4 1
50 μm Multimode ve LaserWave G+ Fiber 3.5 1.5
LaserWave 300 ve 550 Multimode Fiber 3 1





Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön