TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

AccuPack Dahili Dağıtım Kablo

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Central Office
AccuPack Dahili Dağıtım Kablo - Furukawa Central Office Broadband Systems

AccuPack Dahili Dağıtım Kablo

Her AccuPack fiber birimi, 250 μm çaplı 2 ila 12 renk kodlu optic elyaf içerir. AccuPack birimi, aramid ipliğiyle çevrilidir ve dayanıklı ve esnek Accupack Dahili Kabloyu oluşturmak için, alev geciktirici, düşük dumanlı, sıfır halojen (LSZH) dış ceket ile kaplıdır. Furukawa Broadband AccuPack Dahili Dağıtım Kablosu, premesis uygulamalarında üst veya zemin altında kanallarına monte edilir ve Data Centre, LAN altyapısı veya genişbant sistemlerinde Central Office dahili uygulamaları için uygundur.


AccuPack Dahili Dağıtım Kablo Section Layers

AccuPack Dahili Dağıtım Kablosunun Detayları



Dahili Özellikler
Kablo tipi AccuPack Dahili & Dahili/Harici  AccuPack TC
Kaplama LSZH  Dual-Rated LSZH  Plenum (genel kurul)
Fiber adedi  42770 6 8 12 12 24 12 24
Kablo dış çapı (mm)  4.8 4.8 4.8 4.8 4.5 5.4 4.5 5.4
Kablo ağırlığı (kg/km)  19.4 18.2 18.9 19.2 22.2 29.7 23.6 31.7
Maksimum Çekme Derecesi (N)  440
Sıcaklık (°C) Montaj  -10 °C - 60 °C
Çalışma  -20 °C - 70 °C
Depolama  -40 °C - 70 °C
Performans
Maksimum Kablo Zayıflatma Single-Mode Fiber (dB/km)  1350 nm  1550 nm
AllWave FLEX+ ve AllWave FLEX+ Enhanced Single-Mode Fiber  0.4 0.3
EZ-Bend Ultra Bend-Insensitive Fiber  0.4 0.3
Multimode Fiber (dB/km)  850 nm  1300 nm
62.5 Multimode Fiber  3.4 1
LaserWave FLEX300 ve 550 Multimode Fiber  3 1
LaserWave FLEX G+ Multimode Fiber  3.5 1.5





Yeni Ürünler

Çoklu Gevşek Tüplü Optik Kablo

Çoklu Gevşek Tüplü Optik Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
M-Pack Fiber Optik Kablo

M-Pack Fiber Optik Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
MiniCord Optik Koparma Kablo

MiniCord Optik Koparma Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:34,60TL
KDV dahil fiyat:40,83TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön