TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

COA-MF Dahili Simplex Akrilik Fiber Optik Kablo

Furukawa Electric Group Logo
Furukawa Data Center COA-MF Dahili Simplex Akrilik Fiber Optik Kablosu

COA-MF Dahili Simplex Akrilik Fiber Optik Kablosu

Furukawa COA-MF Indoor Simplex Acrylate Fiber Optic Cord consists of a single fiber surrounded by dielectric strength members and covered by a flame retardant outer layer. Furukawa Data Center COA-MF Dahili Simplex Akrilik Fiber Optik Kablosu is used for interconnecting between equipment in indoor premises cabling.


COA-MF


COA-MF Fiber Optik Kablosunun Detayları



Fiber tipi Single-mode (9/125)  G.652D and G.657 (BLI)
Multimode (50/125)  OM2, OM3 ve OM4
Multimode (62.5/125)  OM1
Fiber adedi 01 simplex (COA-MF)
Dış Ceket rengi Telcordia
Tamponlanmış liflerin rengi Beyaz
Yanabilirlik derecesi  OFN veya LSZH
Kablo tipi  Nominal dış çapı (mm) Bu fiber lifin nominal çapı (mm) Nominal ağırlık (kgf/km) Montaj sırasında maksimum yük (kgf) Minimum bükme yarıçapı (mm)
Simplex  2 0.9 4 10 50









Yeni Ürünler

 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
KDV hariç fiyat:460,60TL
KDV dahil fiyat:543,51TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:40,40TL
KDV dahil fiyat:47,67TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön