TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

CFOI-UB Gevşek Tüplü Dahili Fiber Optik Kablosu

Furukawa Electric Group Logo
Furukawa Data Center CFOI-UB Gevşek Tüplü Dahili Fiber Optik Kablosu

CFOI-UB Gevşek Tüplü Dahili Fiber Optik Kablo

Furukawa CFOI-UB Gevşek Tüplü Dahili Fiber Optik Kablosu, dielektrik güçlendirme telli çevreleyen gevşek tüplerde 2 ila 144 life sahiptir. Bu gevşek tüpler alevlere karşı dirençli olan bir dış ceket ile kaplıdır. Furukawa Data Center CFOI-UB Gevşek Tüplü Dahili Fiber Optik Kablosu Yüksek güvenlik önlemi gerektiren omurga ve yatay kablolama için uygundur.


CFOI-UB


CFOI-UB Fiber Optik Kablosunun Detayları



Fiber tipi Multimode (50/125)  OM4, OM3 and OM2
Multimode (62.5/125)  OM1
Single-mode (9/125)  G.652.D
Fiber adedi  02 to 144
Çekirdek tipi  Kuru ve tamamen jelsizdir
Yanabilirlik derecesi  OFN veya LSZH
Fiber adedi  02 - 12  18 - 36  48 - 60  72 96 120 144
Nominal dış çapı (mm)  9.6  9.8  10.6  11.2  12.8  14.4  16.2
Nominal ağırlık (kg/km)  81 90 100 115 143 165 212
Montaj sırasında maksimum yük (kgf) 12F: 66 kadar
12F: 132 'tan fazla
Minimum bükme yarıçapı (mm) Montaj sırasında  15 x Kablo çapı
Montaj sonrası  10 x Kablo çapı









Yeni Ürünler

 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
KDV hariç fiyat:460,60TL
KDV dahil fiyat:543,51TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:40,40TL
KDV dahil fiyat:47,67TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön