TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

CFOT-UB Gevşek Tüplü Harici Fiber Optik Kablosu

Furukawa Electric Group Logo
Furukawa Data Center CFOT-UB Gevşek Tüplü Harici Fiber Optik Kablosu

CFOT-UB Gevşek Tüplü Harici Fiber Optik Kablosu

Furukawa CFOT-UB Gevşek Tüplü Harici Fiber Optik Kablosu, dielektrik güçlendirme telli çevreleyen gevşek tüplerde 2 ila 144 life sahiptir. Bu gevşek tüpler alevler ve ultraviyole ışığına karşı dirençli olan bir dış ceket ile kaplıdır. Furukawa Data Center CFOT-UB Gevşek Tüplü Harici Fiber Optik Kablosu, kanallarda montajı veya çelik destek telleri kullanılarak havai montajı için uygundur.


CFOT-UB


CFOT-UB Fiber Optik Kablosunun Detayları



Fiber tipi Multimode (50/125)  OM4, OM3 ve OM2
Multimode (62.5/125)  OM1
Single-mode (9/125)  G.652.D
Fiber adedi  02 - 144
Çekirdek tipi  Kuru veya tamamen jelsiz
Yanabilirlik derecesi  OFN veya LSZH
Kablo tipi  Fiber adedi Temel ünite başına Fiber sayısı (gevşek tüp) Kuru çekirdek
Nominal dış çapı (mm)  Nominal ağırlık (kg/km)
CFOT-UB 2 - 12  2 8.9 82
18 - 36  6 9.5 92
48 - 60 12 9.6 107
72 10.9 117
96 12.4 150
120 14.1 183
144 16 225
MMontaj sırasında maksimum yük (kgf) Minimum bükme yarıçapı (mm)
Montaj sırasında  Montaj sonrası
12 F: 133'e kadar 20 x Kablo çapı  10 x Kablo çapı
12F: 267 'den fazla









Yeni Ürünler

 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
KDV hariç fiyat:460,60TL
KDV dahil fiyat:543,51TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:40,34TL
KDV dahil fiyat:47,60TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön