TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Trunk Kablo 01F BLI G.657B

Furukawa Electric Group Logo
Trunk Kablosu 01F BLI G.657B

Trunk Kablosu 01F BLI G.657B

Furukawa 01F BLI G.657B, Data Centre ortamında yatay kablolama ve optik dağıtım çatıları ağ sonlandırmalarına bağlamak için tasarlanmıştır, bir ön konnektörlü fiber optik trunk kablosudur.



Trunk Kablo 01F BLI G.657B Detayları



Özellikleri
Nominal çapı 3.8 mm
Fiber tipi Bending Loss Insensitive
Konektörler tipi SC-APC





Yeni Ürünler

TRILITHIC 120 DSP  MicroStealth QAM Sinyal Seviye Ölçer

TRILITHIC 120 DSP MicroStealth QAM Sinyal Seviye Ölçer

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Havai Optik Splice Kutu FK-CEO-3T-36F

Fiber Optik Ek Kutusu FK-CEO-3T-36F

KDV hariç fiyat:289,08TL
KDV dahil fiyat:341,11TL
OLP-82 / 82P SmartClass Fiber Güç Ölçer ve Mikroskop | VIAVI

OLP-82 / 82P SmartClass Fiber Güç Ölçer ve Mikroskop | VIAVI

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:38,04TL
KDV dahil fiyat:44,89TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön