+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Optik Modem GPON FK-ONT-G400B/POE S2

Furukawa Electric Group Logo
Optik Modem GPON FK-ONT-G400B/POE S2

Optik Modem GPON FK-ONT-G400B/POE S2

Optik sinyal alan ve son kullanıcılara dağıtan, PoE güç kaynağı ile, fiber optik ağ terminalidir -modem-. Furukawa FK-ONT-G400B/POE S2 modem, PON (Pasif Optik Ağ) teknolojisini kullanan FTTX şebekeleri ile uyumludur. FK-ONT-G400B/POE S2, bir OLT (Optik Hat Terminali) ile eşleşir, kullanıcı trafiğini gönderir ve alır, bağlantı arabirimi sağlar ve GPON (Gigabit Kabiliyetli Pasif Optik Ağ) ve ITU-T G.984 standartlarıyla uyumludur.



Optik Modem GPON FK-ONT-G400B/POE S2 Detayları



Yapıcı Özellikler
Boyutları 209 mm x 40 mm x 130 mm Siyah
Güç kaynağı  48 VDC
Çalışma sıcaklığı  0 ºC - 40 ºC
Teknik özellikleri
Arabirimleri 1 optik arabirim GPON SC-APC
4 bakır arabirim Gigabit Ethernet RJ-45
1 arabirim UPS-8
GPON Standart GPON ITU-T G.984
2.5 Gbps downstream ve 1.25 Gbps upstream
20 km ulaşabilir
Çoklu T-CONTs ve GEM Bağlantı Noktalar
Katman 2 512 MAC adresine kadar
32 VLAN grubuna kadar
Marking/Remarking 802.1p
QoS OLT'den ayarlanabilen bant genişliği
Limana göre 8 öncelik hattı
Yönetim OLT aracılığıyla yönetim ve tedarik
Otomatik keşif
Uzaktan yazılım güncellemeleri
Çoklu Yayın  IGMP gözetleme
Broadcast/Multicast oranının sınırlayıcı
PoE Özellikleri  IEEE 802.3af-2003 ve 802.3at-taslak 3.1 ile uyumlu
PD (powered device) cihazlar standart tutma
PoE bağlantı noktaları için ONT başına maksimum güç 80 Watt'tır





Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön