TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Optik Modem GPON FK-ONT-G420R

Furukawa Electric Group Logo
Optik Modem GPON FK-ONT-G420R

Optik Modem GPON FK-ONT-G420R

Optik sinyal alan ve son kullanıcılara dağıtan fiber optik ağ terminalidir -modem-. Furukawa FK-ONT-G420R modem, PON (Pasif Optik Ağ) teknolojisini kullanan FTTX şebekeleri ile uyumludur. FK-ONT-G420R, bir OLT (Optik Hat Terminali) ile eşleşir, kullanıcı trafiğini gönderir ve alır, bağlantı arabirimi sağlar ve GPON (Gigabit Kabiliyetli Pasif Optik Ağ) ve ITU-T G.984 standartlarıyla uyumludur.



Optik Modem GPON FK-ONT-G420R Detayları



Yapıcı Özellikler
Boyutları 160 mm x 40 mm x 125 mm Siyah
Güç kaynağı  12 VDC - AC / DC tam menzil adaptörü dahildir
Çalışma sıcaklığı  0 ºC - 50 ºC
Teknik özellikleri
Arabirimleri 1 optik arabirim GPON SC-APC
4 bakır arabirim Gigabit Ethernet RJ-45
2 arabirim POTs RJ-11
GPON Standart GPON ITU-T G.984
2.5 Gbps downstream ve 1.25 Gbps upstream
20 km ulaşabilir (60 km maksimum mantıksal erişimi)
Çoklu T-CONTs ve GEM Bağlantı Noktalar
Katman 2 128 MAC adresine kadar
16 VLAN grubuna kadar
Marking/Remarking 802.1p
Katman 3 PPPoE Client
NAT ve NAPT
Server DHCP
QoS OLT'den ayarlanabilen bant genişliği
Limana göre 8 öncelik hattı
Yönetim OLT aracılığıyla yönetim ve tedarik
Otomatik keşif
RADIUS aracılığıyla sağlama
Uzaktan yazılım güncellemeleri
Çoklu Yayın  IGMP gözetleme





Yeni Ürünler

6x8MTP 48 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

6x8MTP 48 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:38,46TL
KDV dahil fiyat:45,38TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön