TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

MPO Optik Kablo

Furukawa Electric Group Logo
MPO Optik Kablosu

MPO Optik Kablosu

Çok fiberli MPO optik kablosu, her iki uçta da ön sonlandırılmalı MPO konektörlerine sahiptir ve single-mode ve multi-mode ile uyumludur. Furukawa MPO Optik Kablosu, 12 fiber kapasiteli ve LSZH aleve dayanıklı kapaklı bir dielektrik kablosudur.



MPO Optik Kablo Detayları



Yapıcı Özellikleri
Length 5 - 20 m
Cable type 3 mm Multifber optik kablo
Alev alma sınıfı LSZH
Fiber Sayısı 12 Fiber
Konektör Fiber Tipi Polishing Tipi Kablo Rengi
MPO (erkek veya dişi) SM APC Sarı
MM UPC Aqua
Performans
Fiber Tipi Ekleme Kaybı Dönüş Kaybı
Single-Mode G.652D (9/125 µm) 0.25 dB (tipik) ≥ 40 dB
0.50 dB (maksimum)
Single-Mode OM4 (50/125 µm) 0.15 dB (tipik) ≥ 20 dB
0.50 dB (maksimum)


 






Yeni Ürünler

SlimBox™ Drop Terminal Havai Kutusu FK-CTO-16MC

SlimBox™ Drop Terminal Havai Kutusu FK-CTO-16MC

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Roll-able Ribbon Mini SSW Optik Kablo

Roll-able Ribbon Mini SSW Optik Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Roll-able Ribbon SSW Optik Kablo

Roll-able Ribbon SSW Optik Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:36,47TL
KDV dahil fiyat:43,03TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön