TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

MPO Optik Kablo

Furukawa Electric Group Logo
MPO Optik Kablosu

MPO Optik Kablosu

Çok fiberli MPO optik kablosu, her iki uçta da ön sonlandırılmalı MPO konektörlerine sahiptir ve single-mode ve multi-mode ile uyumludur. Furukawa MPO Optik Kablosu, 12 fiber kapasiteli ve LSZH aleve dayanıklı kapaklı bir dielektrik kablosudur.



MPO Optik Kablo Detayları



Yapıcı Özellikleri
Length 5 - 20 m
Cable type 3 mm Multifber optik kablo
Alev alma sınıfı LSZH
Fiber Sayısı 12 Fiber
Konektör Fiber Tipi Polishing Tipi Kablo Rengi
MPO (erkek veya dişi) SM APC Sarı
MM UPC Aqua
Performans
Fiber Tipi Ekleme Kaybı Dönüş Kaybı
Single-Mode G.652D (9/125 µm) 0.25 dB (tipik) ≥ 40 dB
0.50 dB (maksimum)
Single-Mode OM4 (50/125 µm) 0.15 dB (tipik) ≥ 20 dB
0.50 dB (maksimum)


 






Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:294,43TL
KDV dahil fiyat:347,43TL
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön