TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

MPO Optik Kablo

Furukawa Electric Group Logo
MPO Optik Kablosu

MPO Optik Kablosu

Çok fiberli MPO optik kablosu, her iki uçta da ön sonlandırılmalı MPO konektörlerine sahiptir ve single-mode ve multi-mode ile uyumludur. Furukawa MPO Optik Kablosu, 12 fiber kapasiteli ve LSZH aleve dayanıklı kapaklı bir dielektrik kablosudur.



MPO Optik Kablo Detayları



Yapıcı Özellikleri
Length 5 - 20 m
Cable type 3 mm Multifber optik kablo
Alev alma sınıfı LSZH
Fiber Sayısı 12 Fiber
Konektör Fiber Tipi Polishing Tipi Kablo Rengi
MPO (erkek veya dişi) SM APC Sarı
MM UPC Aqua
Performans
Fiber Tipi Ekleme Kaybı Dönüş Kaybı
Single-Mode G.652D (9/125 µm) 0.25 dB (tipik) ≥ 40 dB
0.50 dB (maksimum)
Single-Mode OM4 (50/125 µm) 0.15 dB (tipik) ≥ 20 dB
0.50 dB (maksimum)


 






Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:690,35TL
KDV dahil fiyat:814,61TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:20.587,45TL
KDV dahil fiyat:24.293,19TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:77,22TL
KDV dahil fiyat:91,12TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:291,12TL
KDV dahil fiyat:343,52TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön