TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

MPO Trunk Kablo

Furukawa Electric Group Logo
MPO Trunk Kablosu

MPO Trunk Kablosu

Furukawa ön sonlandırmalı MPO Trunk kabloların her iki ucunda MPO konektörleri bulunur ve bir çekme aleti ile satılmaktadır.



MPO Trunk Kablosu Detayları



Yapıcı Özellikleri
Uzunluk Kablo Tipi Fiber Sayısı Alev Alma Sınıfı
10 - 150 m Özel tüp 12 Fiber LSZH
Tamamen kuru 24, 36 veya 72 Fiber
Konnektör  Fiber Tipi Polishing Tipi Kablo Rengi
MPO
(Erkek veya Dişi)
SM APC Sarı
MM UPC Aqua
Performans
Fiber Tipi Ekleme Kaybı Dönüş Kaybı
Single-Mode G.652D ve G.657.A 0.25 dB (tipik) ≥ 40 dB
0.50 dB (maksimum)
Multi-mode OM3 ve OM4 0.15 dB (tipik) ≥ 20 dB
0.50 dB (maksimum)





Yeni Ürünler

CFOT-UB Gevşek Tüplü Harici Fiber Optik Kablosu

CFOT-UB Gevşek Tüplü Harici Fiber Optik Kablosu

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
CFOT-UTR PFV Merkezi Tüplü Harici Fiber Optik LAN Kablosu

CFOT-UTR PFV Merkezi Tüplü Harici Fiber Optik LAN Kablosu

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
CFOT-UT Merkezi Tüplü Harici Fiber Optik LAN Kablosu

CFOT-UT Merkezi Tüplü Harici Fiber Optik LAN Kablosu

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:35,27TL
KDV dahil fiyat:41,62TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön