TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

SC/ST/FC/E2000 Temizleme Aleti

Furukawa Electric Group Logo
SC, ST, FC, E2000 Temizleme Aleti

SC/ST/FC/E2000 Temizleme Aleti

Optik SC, ST, FC, E2000 konektörleri ve adaptörleri yabancı maddelerden temizler. Furukawa SC, ST, FC, E2000 Temizleme Aleti ile fiber optik maksimum bağlantı kalitesi korunabilir.



SC, ST, FC, E2000 Temizleme Aleti Detayları

  • 2.5 mm konektörler ve SC, ST, FC, E2000 SFP veya GBIC adaptörleri ile uyumlu
  • Ergonomik şekil
  • 500 kezden fazla kullanılır
  • PC ve APC konektörleriyle uyumlu
  • 2.5 mm konektörleri temizlemek için tasarlanmıştır





Yeni Ürünler

6x8MTP 48 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

6x8MTP 48 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:38,65TL
KDV dahil fiyat:45,61TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön