Filtreler

samm market link 1

Endüstriyel LC-Duplex Optik Adaptör - IP67

Furukawa Electric Group Logo
Endüstriyel Optik Adaptör IP67 LC -Duplex

Endüstriyel Optik Adaptör IP67 LC -Duplex

Toz ve neme sahip sert ortamlarda Furukawa fiber optik kablolama için tasarlanmış, IP67 korumalı sağlamlaştırılmış bir LC-Duplex fiber optik adaptördür.



IP67 LC-Duplex Adaptör Detayları

  • Fiber Sayısı: 2
  • Fiber Tipi: Multi-mode ve Single-mode
  • Renk: Siyah
  • Adaptör Tipi: LC-Duplex





En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Zaxe X1 3D Yazıcı
Zaxe X1 3D Yazıcı
KDV hariç fiyat:12.404,86TL
KDV dahil fiyat:14.637,74TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön