TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

Endüstriyel LC-Duplex Optik Adaptör - IP67

Furukawa Electric Group Logo
Endüstriyel Optik Adaptör IP67 LC -Duplex

Endüstriyel Optik Adaptör IP67 LC -Duplex

Toz ve neme sahip sert ortamlarda Furukawa fiber optik kablolama için tasarlanmış, IP67 korumalı sağlamlaştırılmış bir LC-Duplex fiber optik adaptördür.



IP67 LC-Duplex Adaptör Detayları

  • Fiber Sayısı: 2
  • Fiber Tipi: Multi-mode ve Single-mode
  • Renk: Siyah
  • Adaptör Tipi: LC-Duplex





Yeni Ürünler

Modüler Destek Konsolları – CDM

Modüler Destek Konsolları – CDM

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Mount Plate - CDM

Mount Plate - CDM

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
8 Portlu Telekom Genişleme Modülü - CDM

8 Portlu Telekom Genişleme Modülü - CDM

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:35,24TL
KDV dahil fiyat:41,58TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön