Filtreler

samm market link 1

Optik Adaptör Kit

Furukawa Electric Group Logo
Optik Adaptör Kit

Optik Adaptör Kit

Single-mode veya Multi-mode’da kullanılabilen ve SC, LC-Duplex, ST, FC, MT-Rj, E2000 ve MPO konektörleriyle uyumlu bir Furukawa fiber Optik Adaptör Kittir.



Optik Adaptör Kit Fiber Sayısı

  • 02 fiber (1 parça Duplex - 2 parça Simplex)
  • 06 fiber (3 parça Duplex - 6 parça Simplex)
  • 12 fiber (1 parça MPO)
  • 72 fiber (6 parça MPO)


Optik Adaptör Tipleri ve Renkleri



Adaptör Fiber Tipi Polish Tipi Renk
SC SM PC Mavi
APC Yeşil
MM PC Bej
LC-Duplex SM PC Mavi
APC Yeşil
MM PC Bej
ST SM / MM PC Madeni
FC SM PC ve APC Madeni
MM PC
MT-RJ SM / MM PC Siyah
E2000 SM APC Yeşil
MPO SM / MM PC / APC Siyah (A tipi)
Gray (B tipi)





Yeni Ürünler

BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK)  J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK) J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
KDV hariç fiyat:1,37TL
KDV dahil fiyat:1,62TL
Simplex Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK)  J-(ZN)H iç ortam
Simpleks Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK) J-(ZN)H Bina içi
KDV hariç fiyat:0,81TL
KDV dahil fiyat:0,96TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Miller FO 103-T-250-J Üçlü Fiber Optik Kablo Soyucu
Miller FO 103-T-250-J Üçlü Fiber Optik Kablo Soyucu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön