TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

FP04 Fiber Optik Rack Patch Panel / Cephe Erişimli Çekmece 48 Port 1U 1-Satır SC-Duplex

Samm Product Logo
- design
FP04 Fiber Optik Rack Tipi Patch Panel Cephe Erişimli Çekmece 48 Port 1U 1-Satır SC-Duplex

FP04 Fiber Optik Rack Tipi Patch Panel
Cephe Erişimli Çekmece 48 Port 1U 1-Satır SC-Duplex

FP04, rack tipi tek katmanlı 1U 19" boyutlu, fiber optik patch panel çekmecedir. FP04 patch panel, 24 SC-Duplex -48 Port high density- fiber konektörüne uyacak şekilde bir sıra halinde 24 giriş sahiptir.

FP04 SLIDE-OUT tipi Pathc Panel, PC / APC pigtail'ler ve Single-Mode veya Multi-Mode için uygun konektörler ile birlikte, koruyucu splice tray'ler ile satın alınabilir.

Samm patch panel'leri; telekomünikasyon, merkez ofiste ve tesislerinde fiber optik ağlarda; patch yapmak , splice yapmak ve sonlandırmak için uygun bir çözümdür. 


Bizim Splice/Patch Paneller Tam veya Boş Satın Alınabilir



empty-full-fiber-rack-patch-panel-1u


FP04 Fiber Patch Panel Özellikler ve Faydaları

  • 19 "veya ETSI dolaplarıyla uyumlu
  • 1U - tek katmanlı birim
  • 24 SC-Duplex; 48 fiber kapasitesi
  • Kolay kurulum zamanı
  • Değişken ön panel seçenekleri
  • Tek / Çift taraflı konektör klipleri
  • Kompakt ve güvenli tasarım
  • Arka kablo girişi
  • Opsiyonel kablo yönetim rafları ve ön kapaklar
  • El Vidaları kolay / güvenli kilitleme sağlar
  • İyi tasarlanmış konnektörler ve pigtailler
  • Bükülme yarıçaplı koruyucu ek yeri tepsileri
  • Kablo yönlendirme yolları ve fiziksel koruma
  • Boyutlar: 235mm (G) x 482mm (L) x 44mm (H)

Opsiyonel Aksesuarlar



1U Ön Kapaklı Kısa Kablo Kanal - YT0440 Ön Kapaklı Kısa Kablo Kanal 1U Ön Kapaklı Uzun Kablo Kanal - YT0442 Ön Kapaklı Uzun Kablo Kanal 1U Yan kablo kanallar -Sol ve sağ- YT0444 Yan kablo kanallar -Sol ve sağ-



DosyaBilgi
FRPS-Front-Patching-Patching-Shelves [PDF, 423.25 KB]
1U-FRPS-Shelves [PDF, 479.49 KB]
Konnektörler Tipi:
Boş
Boş
48 SC-PC Duplex Single-Mode 9/125 µ
48 SC-PC Duplex Single-Mode 9/125 µ
48 SC-APC Duplex Single-Mode 9/125 µ
48 SC-APC Duplex Single-Mode 9/125 µ
48 SC-PC Duplex Multi-Mode 50/125 µ
48 SC-PC Duplex Multi-Mode 50/125 µ
48 SC-PC Duplex Multi-Mode 62.5/125 µ
48 SC-PC Duplex Multi-Mode 62.5/125 µ

Yeni Ürünler

6x8MTP 48 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

6x8MTP 48 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:38,65TL
KDV dahil fiyat:45,61TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön