TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

VIAVI OMK-38 Fiber Optik Yüksek Güçlü Service Provider Test Kit - Singlemode

VIAVI Turkey Company LOGO
--


VIAVI OMK-35 Service Provider Hi-Power Test Fiber Optik Kit



VIAVI OMK-38 Smartpocket Service Provider Hi-Power Test Kit

OMK-38, VIAVI'den OLS-35 ışık kaynağı ve OLP-38 güç ölçüm cihazından oluşur. OMK-38 optik test kit yüksek güçlü Access, Metro, ve Core fiber optik ağlarda güç seviyesi ve kayıp ölçüm testleri için en iyisidir. OMK-38, 1310/1550 nm çift dalga boylu Single-mode Video Overlay ve CATV ağları için uygundur. OMK-38 bir UPP push/pull adaptör girişine sahiptir. VIAVI optik test kitleri fiber optik ağları kurmak ve muhafaza etmek ve ekleme kaybı ölçümleri yapmak ve süreklilik kontrolleri yapmak için küresel olarak kullanılır.



OLS-35 + OLP-35 / VIAVI OMK-35 Service Provider Test Fiber Optik Kit


VIAVI OMK-38 Özellikleri

  • Access, Metro, ve Core ağları için gerekli optik test kit
  • Telekom, CATV ve askeri uygulamalar için yüksek güç seviyesi testleri
  • +27 dBm Maksimum giriş gücü
  • Hafif, şok ve sıçramaya dayanıklı tasarım
  • Push/Pull (UPP) 2,5 mm adaptör -1.25 mm opsiyonel-
  • Auto-ʎ otomatik dalga boyu tanımlama
  • TwinTest otomatik olarak iki dalga boyunu test eder
  • Hatasız ve verimli testler
  • 100 sonuç depolama kapasitesi
  • Mikro USB ile hızlı rapor transferi
  • SmartReporter ücretsiz yazılımı ile uyumlu
  • PDF veya Excel için Pass/Fail raporları oluşturma

VIAVI OMK-38 Uygulamaları

OMK-38 optik test kit, Single-mode 850/1300 nm dalga boylu yüksek güçlü Access, Metro, ve Core ağları için güç seviyesi test, bağlantı ekleme kaybı ölçüm, süreklilik kontrol ve ton tespiti yapabilir.






instruments Applications
Kit Light Source Power Meter Wavelength MM SM Access/FTTX Metro/Core LAN/WAN Enterprise
Enterprise OMK-34 OLS-34 OLP-34 850/1300nm
OMK-36 OLS-36 OLP-35 850/1300nm 1310/1550nm
Service Providers OMK-35 OLS-35 OLP-35 1310/1550nm
OMK-38 OLS-35 OLP-38 1310/1550nm
Video overlay

CATV

  OMK-34
Enterprise Kit
OMK-36
Enterprise Quad Kit
OMK-35
Service Provider Kit
OMK-38
Service Provider Hi-Power Kit
Light Source OLS-34 OLS-36 OLS-35 OLS-35
Fiber type MM (50/125 µm) MM (50/125 µm)/SM SM SM
Output power -20 dBm -20 dBm/-7 dBm -7 dBm -7 dBm
Wavelength uncertainty ± 20 nm
Connector type Switchable adapters
Power Meter OLP-34 OLP-35 OLP-35 OLP-38
Power range -60 to +5 dBm -65 to +10 dBm -65 to +10 dBm -50 to +26 dBm
Max. input power +13 dBm +16 dBm +16 dBm +27 dBm
Connector type Universal push pull (UPP), interface 2.5 mm (1.25 mm as accessory)
Data storage 100 results
General Loss Test Set Specifications
850 nm    
1300 nm    
1310 nm  
1550 nm  
Loss dynamic range 40 dB 40/58 dB 58 dB 43 dB
General Specifications
Dimension w x h x d 280 x 215 x 50 mm (11 x 8.5 x 2 in)
Weight 0.6 kg (1.32 lb)

Yeni Ürünler

F-892-002 Boru Sıcaklık Sensörü

F-892-002 Boru Sıcaklık Sensörü

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
ELR 10 Sıcaklık Sensörü

ELR 10 Sıcaklık Sensörü

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
ETOG-56T/ETOK-T Zemin Sıcaklık ve Nem Sensörü

ETOG-56T/ETOK-T Zemin Sıcaklık ve Nem Sensörü

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:38,34TL
KDV dahil fiyat:45,24TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön