TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

VIAVI OLS-36 SmartPocket Fiber Optik Işık Kaynağı - Single-mode/Multi-mode

VIAVI Turkey Company LOGO
--


VIAVI OLS-36 SmartPocket Fiber Optik Multi-mode Single-Mode Işık Kaynağı



VIAVI OLS-36 SmartPocket Fiber Optik Multimode ve Singlemode Işık Kaynağı

SmartPocket küçük ve dayanıklı optik ışık kaynağı VIAVI OLS-36, fiber optik ağlarda kayıp ve sürekliliği test etmek için güç sayaçlarıyla birlikte kullanılır. 850/1300/1310/1550 nm dalga boylarında dörtlü dalga boylu bir çözümdür; ayrıca sabit ST ve LC adaptörleri ve değiştirilebilir FC, SC, ST ve LC adaptörleri vardır. OLS-36 optik ışık kaynağı küçük, şok ve su sıçramasına karşı dayanıklıdır ve AA piller -30 saat boyunca-veya Micro USB ile güçlendirilebilir.



VIAVI-OLS-36-Control-Buttons


VIAVI OLS-36 Faydaları

  • Düşük maliyetlidir, darbelere dayanıklı ve kompakttır.
  • Maksimum pratiklik için değiştirilebilir optik adaptörler
  • Autoλ ve TwinTest iletim modları
  • 3 yıllık kalibrasyon
  • Single-mode ve Multi-mode'da 2 dalga boyu

VIAVI OLS-36 Uygulamaları

  • Bağlantı ekleme kayıp ölçümleri
  • Süreklilik kontrolü
  • Enterprise / LAN ağları
  • 850/1300/1310/1550 nm dalga boyları
  • Access ve Metro (LAN / WAN) ağları
  • Telekom, CATV ve askeri uygulama için standart Single-Mode dalga boyları

OLS-36 Işık Kaynağı + OLP-35 Güç Ölçer Kit

VIAVI OMK-36 - OLS-36 Işık Kaynağı + OLP-35 Güç Ölçer Kit


OLS-34
Multimode Light Source
OLS-35
Single-Mode Light Source
OLS-36
Quad Light Source
Source type LED Laser LED/Laser
Laser safety IEC 60825-1: 2003
IEC 60825-1: 2007
IEC 60825-1: 2007 IEC 60825-1: 2003
IEC 60825-1: 2007
Fiber type MM (50/125 μm) SM (9/125 μm) MM (50/125 μm)/SM (9/125 μm)
Optical interface type PC/1 single port for all wavelengths PC/1 single port for all wavelengths PC/1 port for MM and 1 port for SM
Optical interface connectors Fixed: ST
Switchable: LC, FC, SC, ST
Fixed: LC
Switchable SC, FC, ST, LC
Switchable: SC, FC, ST, LC
Central wavelength 850 nm (±20 nm)
1300 nm (–20 nm/+40 nm)
1310 nm (±20 nm)
1550 nm (±20 nm)
850 (±20 nm)
1300 (–20 nm/+40 nm)
1310 (±20 nm)
1550 (±20 nm)
Spectral width1 <170 nm <5 nm <170 nm/<5 nm
Output power –20 dBm2 –7 dBm –20 dBm2/–7 dBm
Stability short term (15
min)3
±0.02 dB ±0.02 dB ±0.02 dB
Stability long term (8h)3 ±0.05 dB ±0.05 dB ±0.05 dB
Tone generation 270 Hz, 1 kHz, 2 kHz 270 Hz, 1 kHz, 2 kHz 270 Hz, 1 kHz, 2 kHz
Auto λ mode4 Yes Yes Yes
Multi λ mode4 Yes (2 λs) Yes (2 λs) Yes (4 λs)
Launch conditions CPR capability for MM launch
conditions
CPR capability for MM launch
conditions
 

Yeni Ürünler

MiDia Kuru FX Optik Kablo

MiDia Kuru FX Optik Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Yuvarlak Fiber Optik Bırak Kablo

Yuvarlak Fiber Optik Bırak Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
FIG.8 TB Optik Bırak Kablo

FIG.8 TB Optik Bırak Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:36,66TL
KDV dahil fiyat:43,26TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön