TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

SC-DX 12 DIN Ray Fiber Optik Termi̇nasyon Kutusu - Single-mode

Samm Product Logo
- design
SC-DX 12 DIN Ray Fiber Optik Termi̇nasyon Kutusu

SC-DX 12 DIN Ray Fiber Optik Termi̇nasyon Kutusu


Kolay montaj ve kompakt bir tasarıma sahip olan SC-DX 12 termi̇nasyon kutusu Single-mode 12/24 optik fiberlerin bağlanmasını sağlar. SC-DX 12 termi̇nasyon kutusu, elektrik veya iletişim kabinlerinde DIN raylarına ve değişik ortamlarda duvar yüzeylerine monte edilebilir.


SC-DX 12 FO Termi̇nasyon Kutu Faydaları

  • Modül başına en fazla 12/24 fiber destekler
  • Alttan kablo girişi
  • Splice ve patch çözümü olabilir
  • SC-Simplex, ST-Simplex veya LC-Quad adaptörler için
  • Uzun süre korunan fiber bükülme yarıçapı (r ≥ 25 mm)
  • 35mm'lik DIN tipi ray üzerine kolayca sökülebilir
  • Sıcaklık aralığı: -40 ° C ila +70 ° C

SC-DX 12 FO Termi̇nasyon Kutu Özellikleri

  • Splice tepsi kolay ve hızlı çıkarma
  • Elyaf rezervuarı
  • Kablo girişi üstten veya alttan, düz veya açılı şekli. 4 x PG11 kablo bezi ile
  • Boş, kısmen veya tamamen donanımlı olarak mevcuttur
  • İyi korozyon önleyici özelliklere sahip sacdan imal edilmiştir
  • RAL 7035 - Açık Gri Toz boyalı
  • Boyutlar: 132 (G) x 132 (Y) x 44 (D) mm

SC-DX 12 FO Termi̇nasyon Kutu Montaj Seçenekleri (Üst - Arka)



SC-DX 12 FO Termination Kutu Montaj Seçenekleri (Üst - Arka)



Yeni Ürünler

FiberChek Probe
FiberChek Probe
-27%
KDV hariç fiyat:10.613,62TL
KDV dahil fiyat:12.524,07TL
Liste Fiyatı:17.165,66TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:23.076,92TL
KDV dahil fiyat:27.230,77TL
Sabit Kuvvet Yayları
Sabit Kuvvet Yayları
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:47,17TL
KDV dahil fiyat:55,66TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön