TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Ağustos 2006 Tyco Thermal Controls elektrikli yerden ısıtma sistemleri artık Türkiye'de


Tarih: 2006-08-11

Raychem'in akıllı elektrikli yerden ısıtma sistemleri artık Türkiye'de.

KURUMSALHABERLER , 11.08.2006

Tyco Thermal Controls elektrikli yerden ısıtma sistemleri  Türkiye'de


Tyco Thermal Controls Raychem'in Pazar lideri olduğu elektrikli yerden ısıtma sistemleri ve endüstriyel ısı takip sistemleri artık Türkiye'de ! 

Akıllı yerden ısıtma nedir: Bir sistem hayal edin, elektrik prizine takılmış bir kablo, iki iletkenli ama uçlarını bağlamanız gerekmiyor. Prize takıldığı andan itibaren kablo otomatik olarak soğuk olan kısımları ısıtıyor, sıcak olan kesimler için enerji tasarrufu sağlıyor. Bu sistem Raychem'in öncü ve lider olduğu kendinden regüleli kablosudur. Endüstriyel, yapısal ve petro kimya tesislerinde yıllardır kullanılan bu sistem son 10 yıldır elektrikli yerden ısıtma sistemlerinde de kullanılmaya başlandı. 

Yıllar önce Raychem laboratuarlarında keşfedilen kendinden-regüleli (self-regulative) ısıtıcı kablo, bir termal algılayıcı ve bir de termostat ünitesinin bileşiminden oluşan kapalı alan ısıtma çözümüdür. 

Kablonun dış katmanı mekanik, elektrik ve kimyasal koruma sağlar. İçerideki çekirdek bölüm ise, paralel iki tel ve arasındaki özel karbon bileşiğinden oluşur. Sistemin işleyişi, paralel bakır kablolar arasındaki özel malzemenin sıcaklık arttıkça iletkenliğini yitirmesi esasına dayanır. Kablonun soğuk olan bölgelerinde, paralel teller arasından daha fazla akım geçer ve ortama ısı yayılır. Sıcaklık arttıkça malzeme genleşir, iletkenliği azalır, ısı yayılımı düşer. 

Konforlu, sağlıklı ve ekonomik ısıtma sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz. http://www.samm.com.tr 

1 Ağustos 2006 tarihinden itibaren SAMM DIŞ TİCARET ve Tyco Thermal Controls arasında yapılan anlaşmayla SAMM Türkiye genelinde Tyco Thermal Controls Raychem elektrikli yerden ısıtma ürünlerini tek başına dağıtmakla yetkili kılınmıştır. 

Tyco Thermal Controls- Raychem'in diğer sistemleri kar-buz eritme, sıcak su muhafaza sistemleri çatılarda ve su oluklarında kar-buz eritme sistemleri de SAMM tarafından pazarlanmaktadır. 

SAMM aynı zamanda, Tyco-Raychem (Covalance) Korozyon Koruma ürünleri, Tyco Electronics Telecom Outside Plant ürünleri Türkiye dağıtıcısıdır. 


Yeni Ürünler

6x8MTP 48 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

6x8MTP 48 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:38,39TL
KDV dahil fiyat:45,30TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön