TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

MedIOex Raspberry Pi Endüstriyel IO Shield

bar2 design
MedIOEx Raspberry Pi Endüstriyel Uygulamalar Kartı Raspberry pi MedIOex te

Türkiyede Tasarlanmıştır

 

MedIOEx Raspberry Pi Endüstriyel IO Shield

 
 


MedIOEx, Raspberry Pi ile beraber endüstriyel kontrol uygulamalarını gerçekleştirmeniz için tasarlanmıştır. MedIOEx'in endüstriyel yapısı, üzerindeki giriş-çıkış ve seri haberleşme altyapısı sayesinde Raspberry Pi'yi çok güçlü bir Endüstriyel PC'ye dönüştürerek sahada kullanabilirsiniz.

Raspberry Pi ürüne dahil değildir
 
MedIOEx ve Raspberry Pi - Endüstriyel Uygulamalar Kartı
 

MedIOEx Endüstriyel IO Shield Ürün bileşenleri

 

MedIOEx Endüstriyel IO Shield Ürün bileşenleri
 

MedIOEx Endüstriyel IO Shield Özellikleri

 
  • 16 adet transistör digital input
  • 16 adet digital output ( 4 adet röle, 12 adet transistör çıkış)
  • 4 adet 12 bit analog input
  • 4 adet 12 bit analog output
  • Real time clock
  • Rs232
  • Rs485
 

MedIOEx ile Neler Yapabilirsin?

  • Enerji analizörü ile Rs485
  • Kontak girişlerinin cloud'a aktarılması
  • Cloud'dan veri aktarımı sonucunda rölelerin çekilmesi
  • Kamera görüntülerinin cloud'a aktarılması
  • Bina Otomasyonu
  • Ev Otomasyonu 
  • Genel Makine Prototip Ürünleri Uygulamaları
  • Enerji Endüstrisi(Uzaktan Enerji İzleme)
  • Robotik Uygulamaları
  • Yiyecek Sektörü Otomasyonu
  • Paketleme Makineleri
  • Raylı Sistemler Tünel Otomasyonu 
  • Sahne/Show Teknolojileri
  • Endüstri 4.0 Uygulamaları
  • Gömülü Linux Uygulama Örnekleri


Ürün Dökümanları


MedIOEx İlk Devreye Alma

MedIOEx Devreye Alma ve Yazılım Kurulumları Video

MedIOEx Kaynak Kodları

MedIOEx Örnek Kodlar 1

MedIOEx Örnek Kodlar 2



MedIOex girişler çıkışlar - detaylar
 

Yeni Ürünler

SFP Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km
SFP Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:690,35TL
KDV dahil fiyat:814,61TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:20.587,45TL
KDV dahil fiyat:24.293,19TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:77,22TL
KDV dahil fiyat:91,12TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:291,12TL
KDV dahil fiyat:343,52TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön