TRY
 • TRY
 • USD
 • EUR
 • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

Ekipman Montajı

ekipman-montaji-samm-teknoloji-01 ekipman-montaji-samm-teknoloji-02 ekipman-montaji-samm-teknoloji-03 ekipman-montaji-samm-teknoloji-04 ekipman-montaji-samm-teknoloji-05 ekipman-montaji-samm-teknoloji-06 ekipman-montaji-samm-teknoloji-07 ekipman-montaji-samm-teknoloji-08 ekipman-montaji-samm-teknoloji-09 ekipman-montaji-samm-teknoloji-10 ekipman-montaji-samm-teknoloji-11 ekipman-montaji-samm-teknoloji-12 ekipman-montaji-samm-teknoloji-13 ekipman-montaji-samm-teknoloji-15 ekipman-montaji-samm-teknoloji-17 ekipman-montaji-samm-teknoloji-18 ekipman-montaji-samm-teknoloji-19 ekipman-montaji-samm-teknoloji-20 ekipman-montaji-samm-teknoloji-21 ekipman-montaji-samm-teknoloji-22 ekipman-montaji-samm-teknoloji-23 ekipman-montaji-samm-teknoloji-24 ekipman-montaji-samm-teknoloji-25 ekipman-montaji-samm-teknoloji-26 ekipman-montaji-samm-teknoloji-27 ekipman-montaji-samm-teknoloji-28

Elektrik ekipmanları processlerin devamlılığı için en önemli elemanlardır. Endüstriyel tesisler ve fabrikalarda dakikalık enerji kesintileri ekonomik olarak büyük kayıplar yaşatmaktadır. Bu yüzden sistemler yedeklidir ve bakım aktiviteleri periyodik olarak düzenlenir. Rutin arıza ve bakımların haricinde ekipmanların amaca uygun ve doğru montajı önemli bir konudur. Ekipman üzerinde ki gösterge ve panellerin ulaşılabilir bir bölgede olması bazı önceliklerdendir.

Güç ve dağıtım trafolarının mekanik aksam ve aksesuarlarının montajı, vakumlanması, yağın treatment edilerek dondurulması, trafo ve yağın elektriksel ve kimyasal testleri uzman kadromuz ve teknik ekibimizin yıllara dayalı tecrübesi ile titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Transformatör montajı kapsamında:

 • Güç ve Dağıtım Trafoları montajı
 • Güç ve Dağıtım Trafoları saha testleri
 • Devreye alma işlemleriyle hizmet vermekteyiz

Projelerimizde 154kv-400v tüm trafo tiplerini, busduct, kesici ayrıcı panelleri ve ups, dcp gibi amaca yönelik tüm panel gruplarını, diesel generator, akü grupları vb. 975 adet ekipmanın montajını tamamladık. Montaj ve revizyon aktivitelerimiz devam etmektedir.

 Google Plus - Samm Technology Youtube - Samm Technology Facebook - Samm Technology Twitter - Samm Technology Facebook - Samm Technology
Başa Dön