TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Duraseal

DURASEAL Isıyla Daralan Kablo Makaron, Su, yoğunlaşma, tuz ve korozyona karşı birleşme korur. Gerilme rahatlama sağlar. Zorlu ortamlarda titreşime karşı korur.

Ürünler

Duraseal Isıyla Daralan Kablo Konnektörü 18-22

Duraseal Isıyla Daralan Kablo Konnektörü 18-22

DURASEAL® 18-22 Isıyla Daralan Kablo Konnektörü D-406 

Duraseal D-406-0001CS100 kırmızı

 

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Email ile sipariş edilebilir

Detayları Gör
Duraseal Isıyla Daralan Kablo Konnektörü 14-16

Duraseal Isıyla Daralan Kablo Konnektörü 14-16

DURASEAL® 14-16 Isıyla Daralan Kablo Konnektörü D-406 

D-406-0002CS100 Mavi

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Email ile sipariş edilebilir

Detayları Gör
«1»1 .SAYFATOPLAM 1 SAYFA

Yeni Ürünler

SFP Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km
SFP Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:690,35TL
KDV dahil fiyat:814,61TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:20.587,45TL
KDV dahil fiyat:24.293,19TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:77,22TL
KDV dahil fiyat:91,12TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:291,12TL
KDV dahil fiyat:343,52TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön